ابزارهای هوش مصنوعی برای بازاریابی به کمک تجزیه و تحلیل

ابزارهای هوش مصنوعی برای بازاریابی به کمک تجزیه و تحلیل پیش بینی کننده را در این مقاله بررسی کرده و چند نمونه آن را معرفی خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید: هوش مصنوعی و آنالیز پیش بینی کننده

ابزارهای هوش مصنوعی برای بازاریابی

تعدادی از این ابزار را با هم بررسی می‌کنیم:

Adobe Analytics

ابزار Adobe Analytics از هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل داده‌ها از منابع مختلف آنلاین و آفلاین و سپس تجسم بینش در داده‌های شما استفاده می کند.

BlueConic

ابزار BlueConic یک پلتفرم داده مشتری است که داده‌های مشتری را برای اهداف بازاریابی به نمایه‌های شخصی تبدیل می‌کند.

Crayon

ابزار Crayon یک شرکت اطلاعاتی بازار است که از هوش مصنوعی برای کمک به مشاغل برای ردیابی ، تجزیه و تحلیل داده و عمل به آنالیز استفاده می‌کند.

تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل

ابزار Google Analytics یک پلتفرم تجزیه و تحلیل داده‌های متداول است که از یادگیری ماشین از Google برای ارائه اطلاعات در مورد داده های شما استفاده می‌کند. تجزیه و تحلیل پیشرفته مبتنی بر هوش مصنوعی ارائه شده توسط این ابزار ، ستون فقرات گزارشات بسیاری از سازمان‌ها است.

بیشتر بخوانید: آنالیز سایت توسط گوگل

Helixa

ابزار Helixa فناوری‌ها و محصولات SaaS را توسعه می‌دهد که از هوش مصنوعی ، یادگیری ماشین و سایر فناوری‌های نوظهور برای استخراج ترکیب مجموعه داده‌های متفاوت و ساخت کارآمد بینش‌های تحقیقاتی پیشرفته از داده‌های بزرگ استفاده می‌کند.

Invoca

ابزار Invoca یک پلتفرم ردیابی تماس و تجزیه و تحلیل داده‌ها با هوش مصنوعی است که به بازاریابان کمک می‌کند تماس‌های ورودی را هدایت کرده و آن‌ها را به فروش تبدیل کنند.

این مطلب را نیز حتما بخوانید:  صفحه گسترده چیست؟

در این مقاله در مورد ابزارهای هوش مصنوعی برای بازاریابی به کمک تجزیه و تحلیل پیش بینی کننده مطالبی بیان شد.

مطالب مرتبط
1 دقیقه

دیجیتال مارکتینگ در صنعت ساختمان سازی و مشاغل مرتبط: بررسی ۵ روند در سال ۲۰۲۱

آژانس معاملات هوشمند

دیجیتال مارکتینگ در صنعت ساختمان سازی و مشاغل مرتبط را به همراه ۵ روند مهم آن در سال ۲۰۲۱ در این مقاله بررسی خواهیم کرد. دنیای آنلاین همیشه در حال پیشرفت است و بازاریابان برای ادامه حیات کار خود باید دائماً با آخرین روندها سازگار شوند. در حال حاضر ، بیلبوردها ، ایمیل‌های مستقیم و […]

قیف فروش و بازاریابی چیست؟ 1 دقیقه

قیف فروش و بازاریابی چیست؟

آژانس معاملات هوشمند

قیف فروش و بازاریابی چیست؟ تفاوت‌های آن کدامند و کارایی و اهمیت آنها در چیست؟ برای دریافت پاسخ این پرسش‌ها با ما همراه باشید. قیف فروش و بازاریابی چیست؟ آیا می‌دانید که تنها 2 درصد از خریدها در اولین تماس انجام می‌شود؟ این درصد حتی در چهارمین زمان تماس حتی به 10 درصد می‌رسد. به […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
Subtotal 0 تومان